نتایج جستجو برای عبارت :

نامعادله

هرچه فکر می کنم یادم نمی آید کی و از کدام عاقله زن یا عاقله مردی شنیدم که وقتی می بینی فضا را بسیار مه گرفته یا نمی توانی درست و غلط را تشخیص دهی و یا اصلا پیچیدگی  فضا به نامعادله رسیده ... بزن بیرون. در مه نمی شود تصمیم گرفت. در غبار چشمت خطا می رود، بین درست و غلط تاب نخور ... ابهام ذهنت را متلاشی می کند. گمانم حرف هایش خیلی درست است. انگار باید وقتی سر از رفتارهای مخلوقات خدا در نمی آوری بزنی به دشت و بیابان. یا اصلا بروی در خود ِ خودِ خودت گم شوی؛
بسم الله الرحمن الرحیم

بیش از یکسال پیش در فضای مجازی گفتیم هل من بحاث و باستانگرایان و زرتشتیان را به مناظره جلوی دوربین دعوت کردیم لکن یک نفر هم حاضر نشد ... نمیدانم با وجود این مقدار نشانه های محکم دال بر جعلی بودن باستانگرایی و الهی نبودن آیین زرتشت ، چرا بازهم عده ی زیادی کورش کورش و زرتشت زرتشت میکنند ؟ ؛ آخر این کورش کیست ؟ این زرتشت چیست ؟ کورش همانی است که اپیس را به آتش کشید، بت پرستی کرد، بتکده آباد کرد، مردم بابل را بد بخت کرد و در
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
عربی
تدریس درس 7
فعالیت های درس 7 انجام شود.
پرسش درس 7

دوم
دفاعی
تدریس درس توسط دانش آموزان

سوم
معارف
تدریس درس 9

چهارم
ریاضی
تدریس نامعادله ها
مشق PDF برای یک شنبه آورده شود.
بسمه الله
در پست قبلی کمی از خودم گفته بودم .ایدم بر این بود که بعد از پایان امتحانها که می شد 25 دی این پست رو بنویسم ولی خب بخاطر تعطیلات امتحانات تا روز 1 بهمن طول کشید .
امروز هم 2 بهمن هستش و من تصمیم جدی دارم که شروع کنم و با یه رتبه خوب (کمی کمتر از خوب ) توی کنکور کسب کنم ولی با توجه به تنگی وقت انتظار رتبی خیلی خوبی هم از خودم ندارم.
دیروز یه فایل صوتی از دکتر افشار گوش می کردم که در اون مباحثی رو که نیاز هست مطالعه بشه تا بهترین بازدهی رو دریا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها